Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Gümülcine ve Selanik Başkonsolosları İskeçe’deki soydaşlarla bir araya geldi

20/01/2023

Türkiye’nin Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal ve Selanik Başkonsolosu Efe Ceylan, 20 Ocak Cuma günü İskeçe’deki soydaşlarla bir araya geldi.

Gümülcine Başkonsolosu Ünal ile Selanik Başkonsolosu Ceylan ilk olarak İskeçe Müftüsü Mustafa Trampa’yı makamında ziyaret etti. Selanik Başkonsolosu Efe Ceylan, Müftü Trampa’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Aynı gün Aykut Ünal ve Efe Ceylan İskeçe Sünnemahalle Camii’nde soydaşlarla birlikte cuma namazı kıldı, namaz sonrası soydaşlarla sohbet etme fırsatı buldular.

Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal ve Selanik Başkonsolosu Efe Ceylan’a İskeçe ziyaretinde, İskeçe Milletvekilleri Hüseyin Zeybek ve Burhan Baran, DMT Eyalet Meclis Üyesi Rıdvan Kurak, İskeçe Belediye Başkan Yardımcıları Süha Bekiroğlu ve Levent Karaosman, Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, İskeçe Türk Azınlık Okulları Encümenler Heyeti Başkanı Avukat Ahmet Kara, DEB Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahri Belço, İskeçe eski Vali Yardımcısı Musa Vidinli, Mustafçova Belediyesi eski Belediye Başkanlarından Mücahid Dükkancı, İskeçe Müftü Yardımcısı Ahmet Hraloğlu, Sünne Camii imamı Cüneyt Tüccar, İskeçe Müftülüğü Personeli ve çok soydaş eşlik etti.

Heyet, cuma namazı sonra İskeçe Müftülüğü tarafından verilen öğle yemeğine katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu