Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

‘Birlik’ başkanı Erdem Hüseyin’den ‘Umut’ başkanı Tarkan Multaza’ya ziyaret

18/01/2023

Rodop ili Kozlukebir Belediyesi ana muhalefet “Birlik” listesi başkanı Erdem Hüseyin, Kozlukebir Belediyesi başkanlığına adaylığını açıklayan Tarkan Multaza’yı ziyaret ederek tebrik etti.

Erdem Hüseyin ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kozlukebir Belediyesi Başkanlığına adaylığını açıklayan kıymetli ağabeyim ve aile dostumuz Tarkan Multaza’yı ofisinde ziyaret ederek tebrik ettim ve hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Ayrıca 8 Ekim 2023 tarihinde yapılacak olan seçimlerde kendisine başarılar diledim. Seçim sürecinin centilmence, dostça ve kardeşçe geçmesi temennisinde bulundum. Hak eden kazansın, son karar değerli Kozlukebir Belediyesi halkınındır.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrasın Tarkan Multaza da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kozlukebir Belediyesi ana muhalefet listesi Başkanı Erdem Hüseyin, bugün beni ofisimde ziyaret ederek tebrik ziyaretinde bulundu. Kendisine beni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiği için teşekkür ederim ve önümüzdeki seçimlerde başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu