Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Levent Sadık Ahmet “Milano Finanza yılın kapak fotoğrafı” ödülüne layık görüldü

30/11/2022

Batı Trakyalı iş insanı ve DCT TRADING Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet, Türkiye’nin en prestijli Galası olan Gentelman Dergisi’nin düzenlemiş olduğu gecede DCT Trading İtalyan ve Türk jürisi tarafından “Milano Finanza yılın kapak fotoğrafı” ödülüne layık görüldü.

28 Kasım Pazartesi gecesi Swissotel The Bosphorus’un konferans salonu Fuji’de gerçekleşen törende bir çok dalda ödül sahibini buldu. Baloya bu sene de iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Gentleman Türkiye Dergisi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen “Gentleman Ödül Töreni” bu sene da yılın en iyi centilmenlerini bir araya getirdi. Geceye Batı Trakyalı iş insanı ve DCT TRADING Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet ve ailesi katıldı.

Sadık Ahmet’e ödülü, Gentelman Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ferzan Ersinan tarafından takdim edildi. Ödül töreni sonrası kısa bir konuşma yapan Sadık Ahmet, “Ben deniz Evlad-ı Fatihan topraklarından 27 yıl önce İstanbul’a göç etmiş bir ailenin evladıyım. İlk şirketimi 10.000 dolar sermaye ile kurdum. Devamında şu anda dünyada ‘hayırlı olsun’ kelimesiyle yüzbinlerce ton pamuk satmaktayız. Ancak başarı tek olmamaktadır. Huzurunuzda değerli dostum, kardeşim Feyzan Ersinan’a teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu