Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

BTTDD Bursa Şubesi üyeleri Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif’i ziyaret etti

01/11/2022

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Ali Eminlatif ve yönetim kurulu üyeleri Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili olarak dernekten yapılan açıklama şöyle:

“Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yöneticileri Başkan Dr. Ali Eminlatif öncülüğünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ nın 99. yılı kutlamasına katılma vesilesi ile ziyaret ettiği Batı Trakya’ da BTTADK Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftümüz İbrahim Şerif’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında kısa süre önce Bursa’ da görüştüğü BTTDD Bursa Şubesi Yönetimi ile tekrar görüşmekten mutlu olduğunu belirten İbrahim Şerif görüşme esnasında BTTDD Bursa Şubesi’ nın son dönemdeki Burs ve öğrenci yardımları gibi  konularda gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bildi aldı.

Müftümüz ile sürekli irtibat halinde olduklarının altını çizen BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif ise yüzyüze yapılan görüşmeler sayesinde tekrardan Batı Trakya’nın sorunları konusunda istişare yapma fırsatı yakaladıklarını açıklayarak kabulü sebebi ile müftümüze teşekkürlerini iletti.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu