Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Özgür Ferhat SİRİZA Partisi Merkez Yürütme Kurulu toplantılarına katıldı

23/10/2022

SİRİZA Partisi Merkez Yürütme Kurulu üyesi Özgür Ferhat ve Rodop ili milletvekili adayı Özgür Ferhat, 22-23 Ekim tarihleri arasında partinin Merkez Yürütme Kurulu toplantılarına katıldı.

Toplantıların konu başlığı ve alınan kararlara ilişkin Özgür Ferhat yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Üç temel başlığa dayalı olan merkezî toplantıda ilk olarak güncel siyasi gelişmeler, bizim uygulayacağımız etkin siyasi programlar, partimizin yerel yönetimler seçimlerinde alacağı inisiyatifler ve hedefler ve son olarak da Parti’nin alt kurullarının ve çalışma bölümlerinin yeniden yapılandırılması konuları detaylı görüşülerek karara bağlandı.

Ülkenin ve milletin genel durumunu göz önünde bulundurarak aldığımız kararların tamamı uygulanan yanlış politikalardan dolayı çıkmaza giren genel gidişatı bir an önce realisttik öneriler ve hayata geçirilebilir uygulamalarla düzeltmek ve çökmek üzere olan toplumsal yapının yüklerini hafifleterek insanlarımızı refaha kavuşturmak amaçlı alınan isabetli ve uygulanabilir kararlardan oluşmaktadır.

Birkaç ay içinde milletvekili seçimlerinin yapılacağından dolayı bölgemiz ve halkımızı temsilen katıldığım kurulların gayet önemli olduklarını ve verimli geçtiklerini kaydederek, olası hükümet olma durumunda tüm bu avantajları Batı Trakya’mızın kalkınması ve gelişmesi için kullanacağımızı bildirmekteyim.

Yönetim önceliklerimizin ve hükümet programımızın şekillenip hayata geçmesini sağlayacak takımın bir parçası olduğumu ve bu neticede halkıma yakışır bir şekilde hizmet edebileceğimden dolayı sizlerle mutluluğumu paylaşmak istiyorum. Ayrıca bulunduğum noktaya gelmemde en büyük etkeni, sizlere, binlerce gönülden destek veren soydaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunmaktayım.

Kazanmamız gereken bir sürü irili ufaklı mücadele var bunları da ancak siz değerli halkımızın onayı ve güveni ile başarabiliriz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu