Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Gazeteci Necat Ahmet’in babası vefat etti

06/09/2022

TRT Yunanistan muhabiri, MİLLET Gazetesi yazarı, Çınar FM müdürü Gazeteci Necat Ahmet’in babası Ahmet Mehmet hayatını kaybetti.

1945 doğumlu 77 yaşındaki Ahmet Mehmet, bir hafta önce Dedeağaç Üniversitesi Hastanesi’nde kalbindeki damar tıkanıklığı nedeniyle anjiyo olmuştu.

Başarılı geçen ameliyattan iki gün sonra hastaneden taburcu olan Ahmet Mehmet, bir süredir Gümülcine’de Kırmahalle’de evinde istirahat ediyordu.

Bugün öğle saatlerinde rahatsızlanan Ahmet Mehmet, 13.30 civarında evinde hakkın rahmetine kavuştu.

Gazeteci Necat Ahmet, babasının vefat haberini sosyal medya hesabından “Kıymetli dostlar, değerli arkadaşlarım, yaklaşık bir ay önce annemi kaybetmenin üzüntüsünü daha yeni atlatırken, bugün de babacığım (Koyuncu) Ahmet Mehmet’in ölümüyle üzüldük. Öğlen saat 13.30’da babam hakkın rahmetine kavuştu. Yarın (7 Ağustos 2022 Çarşamba) ikindi namazını müteakiben Kırmahalle’deki evimizde düzenlenecek cenaze törenin ardından Mastanlı Mahallesi Mezarlığın’da defnedilecektir” ifadeleriyle duyurdu.

Hakk’a yürüyen merhum Ahmet Mehmet için yarın (7 Eylül 2022 Çarşamba) günü ikindi namazını müteakiben Kırmahalle’de evinde cenaze töreni düzenlenecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu