Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Milliyet köşe yazarı Kandemir, Levent Sadık Ahmet’i köşesine taşıdı

17/08/2022

Türkiye’deki Milliyet gazetesi köşe yazarı Atilay Kandemir, Batı Trakyalı iş insanı ve DCT Trading Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet’in  ticari hayatının 20.yılı kutlamasını köşesine taşıdı.

Levent Sadık Ahmet’in çalışmalarından övgüyle bahseden yazar Kandemir, son yıllarda uluslararası alanda yaptığı ticari girişimlerine dikkat çekti.

Köşe yazarı Atilay Kandemir’in “YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI” başlıklı yazısı şöyle:

DTC Trading, 20’nci yılını Mandarin Oriental Bodrum’da görkemli bir davetle kutladı.

Batı Trakya Türkleri’nin unutulmaz lideri merhum Dr. Sadık Ahmet’in oğlu iş insanı Levent Sadık Ahmet, son yıllarda uluslararası alanda yaptığı ticari girişimlerle adından bahsettiriyor. Dünyanın en iyi pamuklarını bünyelerinde toplayan DTC Trading şirketinin 20’nci yılı, Mandarin Oriental Bodrum’da çok özel bir davetle kutlandı. Bodrum’un eşsiz manzarası ve mavinin en güzel tonunun eşlik ettiği akşamın ev sahipliğini, DCT Trading Yönetim Kurulu Başkanı Levent Sadık Ahmet üstlendi. Kokteylle başlayan davetin konukları arasında DCT Trading’in uzun yıllar birlikte çalıştığı Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Uluslararası Hava Taşımacılığı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nane ve eşinin yanı sıra tekstil sektörü ve sanayinin önde gelen temsilcileri, inşaat ve finans dünyasından isimler yer aldı.

Köşe yazarı Atilay Kandemir’in yazısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.milliyet.com.tr/cadde/atilay-kandemir/yil-donumu-kutlamasi-6808274

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu