Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“İskeçe Cami ve Mescitleri” adlı kitap tanıtıldı

06/06/2022

İskeçe Müftülüğü tarafından hazırlanan “İskeçe Cami ve Mescitleri” adlı kitap İskeçe Müftüsü Ahmet Mete tarafından Danışma Kurulu üyelerine tanıtıldı.

Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Üyelerine yönelik kitap tanıtım programı 5 Haziran , Pazar günü İskeçe’de gerçekleştirildi.

Yapılan tanıtıma, Başkanımız ve Gümülcine S. Müftüsü İbrahim ŞERİF, Gümülcine ilinden sorumlu Danışma Kurulu Asbaşkanı ve Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet, İskeçe ilinden sorumlu Asbaşkan ve Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin, DK Genel Sekreteri ve Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat Hasan, ayrıca kurul üyelerinden DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Batı Trakya Camileri Din Görevlileri Derneği Başkanı Sadık Sadık, Batı Trakya Türk Öğretmenler Birliği Başkanı Aydın Ahmet, İskeçe SİRİZA Milletvekili Hüseyin Zeybek, Batı Trakya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Ein Ahmetoğlu, İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu, Batı Trakya Kültür ve Eğitim Şirketi Başkanı Hüseyin Bostancı, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı ve Batı Trakya Kültür ve Eğitim Şirketi Genel Müdürü Pervin Hayrullah katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu