Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

“Belediye Başkanı köşeye sıkışmışlığını ve nezaketsizliğini ortaya çıkartmıştır”

29/03/2022

İskeçe KİNAL Milletvekili Burhan Baran, Avdira Belediyesi meclis toplantısında isminin zikredilmesi üzerine söz almak istemesine rağmen kendisine söz verilmemesine tepki gösterdi.

Milletvekili Burhan Baran, dün (28 Mart Pazartesi) düzenlenen Avdira Belediyesi meclis toplantısında yaşananlar hakkında açıklama yayımladı.

Konuyla ilgili olarak Burhan Baran tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Dün akşam, Horozlu’da (Petino) bulunan ve Avdira (Bulustra) belediyesi tarafından yok edilen mezarlıklarımız ile ilgili olağanüstü toplanan Avdira (Bulustra) belediyesi belediye meclisini sonuna kadar izledim.

Toplantıda Belediye Başkanı’nı hem bir politikacı hem de bir psikiyatri gözü ile izledim.

Maalesef köşeye sıkışmış, yaptığı olaylardan pişman fakat herşeye rağmen haklı olmaya çalışan bir insan psikolojisi ile karşı karşıyayız.

Toplantı boyunca, bir iki yerde benim de ismim zikredilince, hem bu konulara hem de genel anlamda belediye meclisinde söz almak istedim. Belki belediye meclisinde sadece belediye azaları söz alabilir. Fakat şehrini temsil eden bir milletvekili meclisinde bulunuyorsa, üstüne üstlük meclis toplantısının bir iki yerinde ismini de yalan yanlış zikrediyorsan, nezaketen de olsa söz almak isteyen bir Milletvekiline söz verilmemesi düpedüz Belediye Başkanının köşeye sıkışmışlığını ve nezaketsizliğini ortaya çıkartmıştır. Söz verilmemesi üzerine daha fazla o ortamda bulunmanın bir anlam ifade etmeyeceğini düşünerek toplantıyı terk ettim.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu