Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Ali Eminlatif, yeni başkan Hasan Küçük’ü tebrik etti

29/03/2022

Türkiye’deki Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin (BTTDD) 56. Olağan Genel Kurulu seçimlerinde genel başkan adayı olan, BTTDD Bursa Şube Başkanı Ali Eminlatif kongre üyelerine teşekkür etti.

Yeni genel başkan seçilen Hasan Küçük ve ekibine başarı dileklerinde de bulunan, dernek başkanı Ali Eminlatif, “Camiamızın birliğine olan inancımı tekrar belirterek BTTDD Genel Başkanı Sn. Hasan Küçük ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum” dedi.

BTTDD Bursa Şube Başkanı Eminlatif yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Değerli hemşehrilerim;

27 Mart 2022 tarihinde gerçekleşen Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği 56. Genel Kurulu’nu geride bıraktık.

İstanbul’da gerçekleşen Genel Kurul’a Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelerek katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkürler ediyorum.

Demokratik bir ortamda gerçekleşen Genel Kurul’da üyelerimizin teveccühü ile Genel Başkan seçilen Hasan Küçük ve ekibini tebrik ediyor Başkan adayı olduğum listemize oy veren tüm hemşehrilerime minnetlerimi sunuyorum.

Ben ve çalışma arkadaşlarım bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Batı Trakya’mızın haklı davasına bulunduğumuz her alanda hizmet etmeye devam edeceğiz. Camiamızın birliğine olan inancımı tekrar belirterek BTTDD Genel Başkanı Sn. Hasan Küçük ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu