Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete’ye ziyaretler devam ediyor

22/03/2022

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete’yi, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı ve Mustafçova Belediye Başkanı Rıdvan Delihüseyin ziyaret etti.

İskeçe’de müftülük makamında gerçekleşen görüşmeler sonrası müftü Mete, görüşmelere ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

Belediye başkanı Rıdvan Delihüseyin’in ziyareti sonrası müftü Mete ziyaretle ilgili olarak yaptığı paylaşımda, “Mustafçova Belediye Başkanımızla hasbihal ettik. Özlem giderdik sağ olsun.” ifadelerine yer verdi. Başkan Delihüseyin de, “Mustafçova Belediye Başkanımızla hasbihal ettik. Özlem giderdik sağ olsun” paylaşımında bulundu.

Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Başkanı Hüseyin Baltacı ve yeni yönetim kurulu üyeleri de Müftü Mete’yi makamında ziyaret etderek bir görüşme gerçekleştirdiler. Müftü Mete ziyaretle ilgili olarak sosyal medya hesabından, “Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği Yönetim Kurulu ziyaretimize geldiler. Başarılar dilerim” paylaşımında bulundu.

Son olarak İskeçe Müftüaü Ahmet Mete, Yassıören’deki dernek yöneticilerini ağırladı. İskeçe Müftüsü Ahmet Mete bu ziyaretle ilgili olarak yaptığı paylaşımda, “Yassıören derneğine yeni seçilen kardeşlerime başarılar dilerken, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu