Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Gençler İskeçe Türk Birliği’ni ziyaret etti

18/03/2022

Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Gençlik Kolu ve Gümülcine Türk Gençler Birliği (GTGB) Yeni Nesil Kolu, 18 Mart Cuma günü İskeçe Türk Birliği’nin (İTB) Gençlik Kolu ile bir araya geldi.

DEB Partisi ve iki derneğin gençlik kolu üyeleri gerçekleştirdikleri bu görüşmede, birlikte yapabilecekleri projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

DEB Partisi Gençlik Kolu Başkanı Burak Adil, Batı Trakya Müslüman Türk Azınlığının köklü çınarı İTB’de bulunmanın mutluluğunu dile getirerek, DEB Partisi’nin İTB’nin haklı davasında her daim yanında olduğunu ifade etti. İTB ziyaretinin ardından, gençlerden oluşan grup, DEB Partisi İskeçe İl Teşkilatına geçerek parti içi çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ziyaret ile ilgili olarak GTGB Yeni Nesil Kolu tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Gümülcine Türk Gençler Birliği Yeni Nesil Kolu olarak, İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolları ile geleceğe yönelik ortak etkinlikler için İskeçe Türk Birliği’nde buluştuk. Ziyaretimizin, devamında DEB Partisi İskeçe Teşkilatını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldık.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu