Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

Özgür Ferhat köy ziyaretlerine devam ediyor

13 - Mart - 2022

SİRİZA Rodop İli Koordinatör Vekili ve milletvekili adayı Özgür Ferhat, Rodop ilinin Kozlukebir belediyesine bağlı Delinasufköy ve Menetler köylerini ziyaret etti.

12 Mart Cumartesi akşamı gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Özgür Ferhat, bölge halkıyla yakından sohbet etme imkanı buldu.

Köy ziyaretleri sonrası Ferhat yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“Dost meclislerimize dün akşam Delinasuhköy ve Menetler’de soydaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz önemli, samimi ve verimli toplantılarımızla devam ettik. İki değerli köy halkımıza bizleri canı gönülden karşılamalarından ve muazzam misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.

Güncel siyasi ve toplumsal konuları samimiyetle istişare ettiğimiz toplantılarımızda bölgemizi ilgilendiren önemli konulara değindik. Halkımızın büyük ve ehemmiyetli desteğini hissettiğimiz dost meclislerinde, üstlendiğimiz görevin ağır yükünün üstesinden ziyadesiyle geleceğimizin ispatı olduğunu anlamak bizleri fazlasıyla güven, onur, gurur, çok daha fazla çalışma azmi ve mücadele arzusuyla donanmamızı sağlamıştır. Ayrıca Delinasuhköy halkına bizleri davet ettikleri akşam yemeğinde muazzam bir şekilde ağırlamalarından dolayı teşekkür ederim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu