Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberlerSonDakika

Batı Trakya’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun mesajları…

07/02/2022

Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif ile İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete twitter hesaplarından yayınladıkları mesajlarla koronavirüse yakalanan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif ile İskeçe Müftüsü Ahmet Mete koronavirüse yakalanan Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif ile İskeçe Müftüsü Ahmet Mete twitter hesaplarından yayınladıkları mesajlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşine acil şifalar dilediler.

Gümülcine Müftüsü İbrahim Şerif mesajında, “T.C Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve muhterem eşlerine geçmiş olsun dileklerimi sunar Allah’tan acil şifalar dilerim” ifadelerine yer verdi.

İskeçe Müftüsü Ahmet Mete de mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Rabbimden şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan digger azınlık kurum ve kuruluş başkanlarından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu