Ana SayfaBatı Trakya HaberHaberler

İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu fotoğraf yarışması sonuçlandı

29/01/2022

İskeçe Türk Birliği (İTB) Gençlik Kolu tarafından düzenlenen Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. İTB Gençlik Kolu’nun düzenlediği yarışmaya 12 – 18 yaş arasındaki gençler katıldı.

Yarışmanın ödül töreni 28 Ocak 2022 Cuma günü İskeçe Türk Birliği lokalinde yapıldı. Etkinlik sırasında yarışmada yer alan toplam 68 fotoğraf da sinevizyon olarak ekranda yer aldı. Ayrıca 29 Ocak Toplumsal Dayanışma ve Milli Direniş Günü’yle ilgili fotoğraflar da yer aldı.

Etkinlik, İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu Sorumlusu Önder Şabanoğlu’nun yarışmayla ilgili bilgi vermesiyle başladı.

İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu Başkanı Gökhan Uzun ise yarışmaya katılan arkadaşlarını tebrik etti. İTB Gençlik Kolu olarak faaliyetlerine bundan sonra da devam edeceklerini belirterek, her zaman kendilerini destekleyen İskeçe Türk Birliği yönetimine teşekkür etti.

İskeçe Türk Birliği Başkanı Ozan Ahmetoğlu da Gençlik Kolu ile yarışmaya katılan gençleri tebrik ederek başladığı konuşmasında, faal ve aktif bir Gençlik Kolu’nun olmasının önemini vurguladı. Yarışmada jüri heyetinde yer alan kişilere de teşekkür eden İTB Başkanı Ahmetoğlu, “İskeçe Türk Birliği olarak kültürel zenginliğimize katkı sağlayan faaliyet ve çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu anlamda gençlerimizi tebrik ediyor bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

İTB yöneticileri ile yarışmanın jüri heyetinde yer alanlar da yaptıkları konuşmalarda gençleri tebrik etti.

İskeçe Türk Birliği Gençlik Kolu Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren gençler şöyle:

Birincilik Ödülü: Hüseyin Saitoğlu

İkincilik Ödülü: Hüseyin Petlo

Üçüncülük Ödülü: Fatma Karahalil

Jüri Özel Ödülü: Batın İmam

Yarışmada birinci gelen yarışmacıya dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye kablosuz kulaklık ve jüri özel ödülünü kazanan yarışmacıya ise akıllı saat hediye edildi.

Fotoğraf yarışmasına katılan tüm gençlere ise kalem seti hediye edildi. Jüri heyetinde yer alanlara İTB Yönetimi ile Gençlik Kolu tarafından teşekkür belgesi verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu